Web Analytics

Tarım makineleri sektörünün önde gelen makine imalatçılarından birisi olan Yurdusar Tarım Makinaları Turizm San. ve Tic. A.Ş. 1959 yılından beri tarım makinaları sektörüne hizmet vermektedir. Yurdusar Tarım Makinaları ana üretim konusu olan Rotovatör, Rototiller, Frezeli Çapa olarak toprak işleme makinalarının tamamıdır.

Ekim ve dikim yapılacak arazilerin toprağını işleyen en iyi tohum ve dikim yatağı oluşturulmasını sağlayan ayrıca ekimi yapılan birçok çeşit sıraya ekili mahsulün arasınıçapalayarak yabancı ot mücadelesi ve toprağı havalandırma görevini yerine getiren sıra arası Frezeli çapa makineleridir. İmalatımızda bulunan Sap Parçalama Makinası hasattan sonra tarla yüzeyinde kalan bitki atıklarını parçalayarak doğal gübre haline getiren faydalı bir makinadır.

Tarım sektörünü birçok ilkle tanıştıran Yurdusar Tarım Makinaları kaliteli ürün, yedek parça ve servis hizmetleriyle her zaman çiftçinin yanındadır. Tarım makineleri sektöründe, özel girişimciliğin seçkin örneği olarak elde ettiği öncü konumumu, uluslararası kalite standartlarındaki ürünleri ve temel değerleri ile güçlendirerek geleceğe başarıyla taşıma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.