Çizel

Ankara Çizel

Ankara Çizel için hizmetinizdeyiz. Ekonomik ve kaliteli Ankara Çizel hizmetimiz için arayın, Ankara Çizel için size en iyi hizmeti sunalım.

Yurdusar Tarım
0232 781 15 75


Tarım makineleri sektörünün önde gelen makine imalatçılarından birisi olan Yurdusar Tarım Makinaları Turizm San. ve Tic. A.Ş. 1959 yılından beri tarım makinaları sektörüne hizmet vermektedir. Yurdusar Tarım Makinaları ana üretim konusu olan Rotovatör, Rototiller, Frezeli Çapa olarak toprak işleme makinalarının tamamıdır.

Ekim ve dikim yapılacak arazilerin toprağını işleyen en iyi tohum ve dikim yatağı oluşturulmasını sağlayan ayrıca ekimi yapılan birçok çeşit sıraya ekili mahsulün arasınıçapalayarak yabancı ot mücadelesi ve toprağı havalandırma görevini yerine getiren sıra arası Frezeli çapa makineleridir. İmalatımızda bulunan Sap Parçalama Makinası hasattan sonra tarla yüzeyinde kalan bitki atıklarını parçalayarak doğal gübre haline getiren faydalı bir makinadır.

Tarım sektörünü birçok ilkle tanıştıran Yurdusar Tarım Makinaları kaliteli ürün, yedek parça ve servis hizmetleriyle her zaman çiftçinin yanındadır. Tarım makineleri sektöründe, özel girişimciliğin seçkin örneği olarak elde ettiği öncü konumumu, uluslararası kalite standartlarındaki ürünleri ve temel değerleri ile güçlendirerek geleceğe başarıyla taşıma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.<strong>Ankara Çizel</strong> Hakkında Sık Sorulanlar

Ankara Çizel için nasıl hizmet alabilirim?

Ankara Çizel için bizi arayabilirsiniz. Ankara Çizel için size bayilerimiz aracılığı ile hemen yardımcı olalım. 0232 781 15 75

Ankara Çizel için fiyatlar nedir?

Ankara Çizel için fiyatlar modellere göre değişmekte olduğu için bizi 0232 781 15 75 numaralı telefonumuzdan arayıp Ankara Çizel için istediğiniz en net bilgiyi alabilirsiniz.
  • Ankara Çizel
  • Ankara Çizel imalatçıları
  • Ankara Çizel üreticileri
  • Ankara Çizel firmaları
  • Ankara Çizel fiyatları
  • Ankara Çizel iletişim
  • Ankara Çizel telefon

Misafir İnternet Kullanımında İşlenen Kişisel Verilere İlişkin Aydınlatma Metni

Bu aydınlatma metni, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 10. maddesi ile Aydınlatma Yükümlülüğünün Yerine Getirilmesinde Uyulacak Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ kapsamında veri sorumlusu sıfatıyla internet kullanımı için doldurulan hotspot kullancı paneli hakkında Yurdusar Tarım Mak.Tur.San.Tic.A.Ş. tarafından hazırlanmıştır.

İnternet kullanımı için doldurulan hotspot kullancı paneli aracılığıyla paylaştığınız ad soyad, doğum tarihi, Tc numarası ve internet kullanımına dair trafik bilgileriniz ile sınırlı olan kişisel verileriniz, sunulan internet hizmetinde veri sorumlusunun güvenliğinin sağlanabilmesi ve 5651 sayılı kanun gereği trafik bilgilerinin kayıt edilmesinin zorunluluğunu yerine getirmek amacılıyla işlenmektedir.

Söz konusu kişisel veriler, KVKK’nın 5. maddesinde yer alan, “kanunlarda açıkça öngörülmesi” ve “ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla veri sorumlusunun meşru menfaati için zorunlu olması” hukuki sebeplerine dayanarak otomatik yolla işlenmektedir. Bu kişisel verileriniz yetkili kamu kurum ve kuruluşlarla paylaşılacaktır.

Kanunun ilgili kişinin haklarını düzenleyen 11. Maddesi kapsamındaki taleplerinizi, “Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğe” Madde 5’e göre, İTOB OSB Mahallesi 10021 Sokak No:1 Menderes/İzmir adresine yazılı olarak gönderebilir veya kvkk@yurdusartarim.com.tr e-posta adresine iletebilirsiniz.